На дорогах Дніпропетровщини запрацювали санітарні блокпости

23 березня, 13:45

4 стаціонарних і 17 пересувних. Рятувальники, працівники поліції та медики зупиняють автомобілі, міряють температуру кермувальникам і пасажирам.

Усе, аби запобігти поширенню коронавірусу. У пунктах перевірок є все необхідне для постійної роботи: електрогенератори, захисні костюми та дезінфікуючі засоби. За потреби проводитимуть санітарну обробку транспорту. Правоохоронці кажуть, що до таких заходів жителі ставляться з розумінням.

«Поліція дає команду водію, він відганяє автомобіль на стоянку. Виводяться пасажири і водій з автомобіля. Після цього наш працівник у захисному одязі бере розпилювач і заходить обробляти машину. Усі люди з розумінням ставляться і підходять до цього питання. Не було в нас ще ексцесів якихось, якихось непорозумінь. Всі люди ставляться доброзичливо».

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: