На Дніпровському коксохімзаводі модернізують основні виробничі ділянки

На Дніпровському коксохімзаводі модернізують основні виробничі ділянки - фото 1

На ДКХЗ продовжується модернізація виробничих потужностей. На заводі завершили другий етап перекладки коксової батареї № 5. На ремонт Метінвест спрямував 94,5 млн гривень.

Капітальний ремонт коксової батареї складається з трьох етапів та розрахований на три роки. Наразі на підприємстві завершили другий етап капітального ремонту, у межах якого виконана планова перекладка 15 простінків батареї, замінено близько 1100 тонн вогнетривких виробів, оновлені анкераж, елементи армування, газопідвідна та газовідвідна арматура. Спеціалісти замінили робочий обслуговуючий майданчик з машинного боку. Оновлене обладнання буде працювати з урахуванням усіх екологічних вимог.

Виконання планових етапів перекладки дозволить збільшити корисний об’єм батареї та скоротити час періоду коксування, завдяки чому знизиться обсяг споживання коксового газу.

«Для компанії Метінвест планомірне відновлення основних виробничих потужностей на ДКХЗ – одне з найважливіших завдань. Підприємство реалізує масштабну програму модернізації виробництва. Ми завершили другий етап ремонту коксової батареї № 5. До кінця наступного року плануємо повністю завершити оновлення цієї дільниці. Спеціалісти заводу системно аналізують роботу обладнання та необхідність заміни та ремонту устаткування. Це сприяє стабільній та продуктивній роботі виробничих потужностей, дає можливість виробляти якісну конкурентоспроможну продукцію та покращує умови праці для виробничого персоналу», – зазначив генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу Дмитро Липпа.
 Ремонт коксової батареї триетапний- фото 202051

Ремонт коксової батареї триетапний

Роботи будуть тривати три роки - фото 202050

Роботи будуть тривати три роки

Також враховуюють екологічні вимоги - фото 202052

Також враховуюють екологічні вимоги

Раніше ми писали, що у Кам’янському на ЮЖКОКСі відкрили новий і сучасний санпропускник: стару триповерхову будівлю повністю розібрали до опорних конструкцій і замінили всі системи й компоненти. Зробили теплий фасад, а для опалення встановили енергоефективну генераторну станцію. Ремонт тривав майже 2 роки.

Реклама

Реклама