На Дніпровському коксохімічному заводі у Кам'янському відсвяткували День Металурга

19 липня, 19:41
Актуально

Саме так: весело і активно відзначили день металурга на Дніпровському коксохімічному заводі у Кам'янському.

Поруч майстер-клас з виготовлення брелоків. І тут чимало бажаючих зробити подарунок власними руками.

У Сергія перезміна. Завітав на свято, яке організували прямо на території заводу. Сергій обирає окуляри віртуальної реальності, аби роздивится своє підприємство з дрона.

Реклама

Головний скарб будь-якого підприємства – його співробітники. На ДКХЗ працюють професіонали, відданні своїй справі. Одна з них – Анастасія. Каже, що у неї сьогодні особливий день.

«Сьогодні мені вручили посвідчення ветерана підприємства, бо я тут пропрацювала протягом 20 років. У мене чудові емоції, це було дуже приємно», – поділилася Анастасія Літовченко, в.о. начальника відділу збуту.

Напередодні професійного свята керівництво коксохіму привітало ветеранів та найкращих співробітників. Цьогоріч відзначили п’ятдесят сім спеціалістів – ветеранів, кращих за професією, представників трудових династій, розказує директорка з персоналу Ольга Башкірова.

«Ми нагородимо наших кращих людей, наших найкращих співробітників. Це і переможці в конкурсі профмистецтва, і трудові династії. Вони отримають грамоти від гендиректора підприємства».

Від імені компанії Метінвест та адмінінстрації ДКХЗ коксохіміків привітав та подякував за роботу генеральний директор заводу Євген Дідусь. Усім побажав здоров'я і розвитку, як в особистому житті, так і в професійному.

«Всі ви кожного дня своїм трудом дозволяєте працювати металургійній галузі. Сьогодні ми з вами живемо у світі сталі, і все, що ми робимо – це сталь. Завдяки їй ми змінюємо світ навколо себе», – сказав генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу Сергій Дідусь.

Дніпровський коксохімзавод – одне з перших підприємств української коксохімії. Перші смоли та кокс тут почали виробляти у 1931 році. Продукція заводу затребувана, як на внутрішньому ринку, так і за кордоном. Зараз на підприємстві трудяться тисяча двісті співробітників.

Реклама