На Дніпровському коксохімічному заводі проводиться масштабна модернізація

На Дніпровському коксохімічному заводі проводиться масштабна модернізація - фото 1

На Дніпровському коксохімі проводиться масштабна модернізація. Відновлюють коксову батарею № 5. Уже переклали простінки, оновили захисні механізми печей та замінили вогнетривкі елементи. Обладнання – сучасне та відповідає екостандартам.

До ремонту на підприємстві віднеслися з усією відповідальністю – щодня над модернізацією коксової батареї працювали 50 робітників. Задіяли спецтехніку: крани, підйомники, самоскид, трактори.

«Замінили 1100 тонн вогнетриву, що дозволило нам збільшити обсяги виробництва з коксобатареї № 5 та в цілому цеху. Також ми замінили всі елементи камер коксування: двері, рами, завантажувальні люки, що дозволило нам знизити техногенне навантаження на атмосферне повітря. Крім перекладки, ми виконали роботи із заміни двох робочих майданчиків, повну заміну фахерфових стін, встановлення аварійних витяжних вентиляцій – це також покращує умови праці», – сказав начальник цеху Дніпровського коксохімічного заводу Ростислав Баранник

Оновлення батареї планують завершити вже наступного року. Для ДКХЗ це – найважливіший етап глобальної програми модернізації заводу. На відновлення цієї виробничої ділянки компанія Метінвест спрямувала 94,5 мільйона гривень.

«Для групи Метінвест модернізація основних виробничих потужностей є стратегічним завданням, мабуть, номер один. Наразі на ДКХЗ на цій коксовій батареї № 5 ми реалізуємо програму модернізації, яка складається з 3-х етапів. У 2021 році ми завершуємо другий етап цієї програми. Наступного року ми повністю закінчимо програму і відремонтуємо ще 15 простінків. Завдяки цій програмі ми підвищуємо якість, знижуємо собівартість а також позитивно впливаємо на екологію, а також на охорону праці», – повідомляє генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу Дмитро Липа.

Капремонт батареї допоможе Дніпровському коксохіму збільшити обсяги виробництва підприємства, скоротити годину коксування та знизити споживання коксового газу.

Реклама

Реклама