На Дніпропетровщині зводять міст через канал Дніпро-Донбас

На Дніпропетровщині зводять міст через канал Дніпро-Донбас - фото 1

На решетилівській трасі будують переправу через канал Дніпро-Донбас. Нині – влаштовують опори, на яких стоятиме міст. Як просуваються роботи проінспектував голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Будівництво траси Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – у розпалі.

На Дніпропетровщині дорожники вже проклали 19,4 км автошляху.

«Будівництво траси Н-31 – найбільший дорожній проєкт в Україні. Роботи активно просуваються до межі з Полтавською областю Прагнемо, аби магістраль була якнайшидше готова, і водії змогли доїжджати з Дніпра до Києва абсолютно новою якісною дорогою», – сказав очільник регіону Олександр Бондаренко

Нині працюють на черговій ділянці у 9,2 кілометри. Роботи дійшли до каналу Дніпро-Донбас. Працюють над зведенням переправи через водойму.

«Міст будуємо за схемою 3 на 33 – тобто буде три прольоти по 33 метри кожен. Вже зробили дві берегові опори, наразі облаштовуємо тимчасові технологічні островки третьої опори», – розповів керівник ділянки Валерій Супрун

На обох берегах зробили буро-набивні палі. Облаштовують опори. Масштабні роботи – і на суші, і на воді. Загалом на Дніпропетровщині за програмою «Велике будівництво» зроблять понад 58 км автомагістралі на Київ. Трасу Н-31 будують в обхід населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

Реклама