На Дніпропетровщині зробили близько 3 млн щеплень від коронавірусу

На Дніпропетровщині зробили близько 3 млн щеплень від коронавірусу - фото 1

У Дніпропетровській області зробили понад 3 млн щеплень від коронавірусу. 1 млн 405 тис. жителів завершили курс вакцинації. Це — майже 60% дорослих мешканців регіону. Про це під час брифінгу розповіла в.о. директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОВА Вікторія Кулик.

«За добу в регіоні коронавірус виявили у 27 людей. Загалом нині хворіють 257 мешканців. Тобто рівень захворюваності знизився. Велику роль у цьому зіграла й вакцинація. В області щеплено майже 60% дорослих. Наближаємося до формування колективного імунітету», – зазначила Вікторія Кулик.

Водночас пані Вікторія наголосила: розслаблятися ще не час. Необхідно і надалі дотримуватися протиепідемічних правил – носити маску, часто мити руки, тримати дистанцію. А головне – вакцинуватися.

«В регіоні діє 195 амбулаторних пунктів щеплення та 29 центрів вакцинації. Працює 60 мобільних бригад. Імунізують двома препаратами – Comirnaty від Pfizer-BioNTech та CoronaVac. В наявності – 266,6 тис. доз», – сказала Кулик.

Від початку епідемії на коронавірус захворіли 318 904 мешканців Дніпропетровщини. 308 777 людей одужали. 9 870 – померли.

Реклама

Реклама