На Дніпропетровщині знову запровадять адаптивний карантин

На Дніпропетровщині знову запровадять адаптивний карантин - фото 1

В Україні карантин подовжили до 30 квітня. Водночас країна повертається до розмежування на зони. Обмеження визначатимуть за рівнем епідситуації. Про це сповістили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

«На Дніпропетровщині ситуація з коронавірусом стабільна. Але в нашій області та Україні в цілому триває сезон ГРВІ. Тому Уряд вирішив знову запровадити адаптивний карантин. Він діятиме з 24 лютого», – зазначили в департаменті.

У кожній з областей встановлюватимуть зону епідемічної небезпеки — "зелену", "жовту", "помаранчеву" або "червону". При цьому врахують захворюваність на ГРВІ та грип, заповненість COVID-ліжок, забезпечених киснем, динаміку госпіталізації, кількість тестувань та коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу.

Базово для всієї країни діятиме "жовтий" рівень карантину. Водночас деякі обмеження послаблять. Наприклад, дозволять проведення масових заходів. Умови: мінімум 4 квадратних метри площі на одну людину або до 50% наповненості залу. До 24 години працюватимуть ресторани, кафе, бари та їдальні.

Від початку пандемії на Дніпропетровщині виявили 70 897 випадків коронавірусу. За останню добу захворіли 205 людей.