На Дніпропетровщині знайшли вибухонебезпечний снаряд

На Дніпропетровщині знайшли вибухонебезпечний снаряд - фото 1

У четвер, 20 січня, у Криворізькому районі виявили іржавий снаряд.

У четвер, 20 січня, на Дніпропетровщині знайшли старий військовий снаряд. Про це повідомляє пресслужба ДСНС Дніпропетровської області.

Інцидент стався у селищі Веселе Поле Девладівської селищної територіальної громади Криворізького району, що на вулиці Гагаріна. О 09:05 до Служби порятунку зателефонував місцевий мешканець та сказав, що працював у себе на ділянці у дворі та натрапив на вибухонебезпечний снаряд.

Фахівці виїхали на місце подій та виявили артилерійський снаряд АС-76. Вони знешкодили боєприпас шляхом контрольованого підриву, який провели на спеціальному майданчику.

Нагадаємо, що у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на збройові снаряди, фахівці Служби порятунку радять дотримуватись кількох простих правил:

  1. не чіпайте, не відкривайте, не рухайте знахідку;
  2. зафіксуйте точний час, коли він був виявлений;
  3. відгородіть місце, де знаходиться підозрілий предмет;
  4. відведіть подалі людей від підозрілої знахідки;
  5. припиніть будь-які роботи у районі небезпечного місця;
  6. організуйте тимчасову охорону небезпечного місця до приїзду спеціально підготовлених спеціалістів та не допускайте сторонніх осіб;
  7. про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно терміново повідомити Службу порятунку "101" та Національну поліцію.


Раніше ми писали про те, що у Дніпрі на Байкальській знайшли вибухонебезпечний снаряд.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама