На Дніпропетровщині знаходять уламки ракет та касетний елемент

Фото: ДСНС - фото 1
Фото: ДСНС

На території Криворізького району продовжують виявляти вибухонебезпечні предмети.

Впродовж дня, 15-го травня три рази викликали надзвичайників через виявлення вибухонебезпечних предметів в Криворізькому районі.

Так, о 10:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що у селі Солдатське на відкритій території виявлено небезпечні предмети схожі на уламки ракети від «Урагану». Уламки ідентифіковано, як безпечні. Це був стартовий двигун та стабілізатор ракети реактивної системи залпового вогню «Ураган».

Вже об 11:47 до «101» звернувся чоловік, який повідомив, що на відкритій території садового товариства у місті Зеленодольськ виявлено невідомі боєприпаси, схожі на 2 ракети. Уламки ідентифіковано, як 2 ракети від реактивної системи залпового вогню «Ураган» калібру 220 мм, а також виявлено ще бойовий касетний елемент 9Н210.

Ще один випадок виявлення стався о 12:10 у місті Зеленодольськ на відкритій території підприємства. Чоловік виявив підозрілий предмет, схожий на касетний елемент. Предмет було ідентифіковано на місці, як касетний елемент 9Н210 у кількості 1 одиниця.

Проводяться роботи щодо знищеня виявлених елементів.

«Звертаємось до громадян! Якщо ви натрапили на небезпечні або підозрілі предмети необхідно одразу повідомити рятувальників за номером 101 або працівників поліції за номером102», — повідомили у пресслужбі ДСНС.

Ні в якому разі не можна їх чіпати, пересувати тим паче брати до рук і переносити.

Не допускайте нікого до місця виявлення та дочекайтесь приїзду фахівців ДСНС.

Будьте відповідальними та не нехтуйте правилами безпеки!

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама