На Дніпропетровщині згоріло понад 6 гектар стерні та сухостою

03 серпня, 18:38
На Дніпропетровщині згоріло понад 6 гектар стерні та сухостою - фото 1

А пожежі у Дніпропетровській області так і продовжують шкодити екології. За сьогодні відбулися 2 масштабні пожежі на відкритій території у Жовтих Водах і селі Долинське П'ятихатського району.

Близько першої години дня у Службу порятунку повідомили про пожежу біля вулиці Львівської міста Жовті Води. Як з'ясували надзвичайники, горить суха трава на відкритій території. Вогонь знищив 1,5 гектара сухостою. Силами 5 співробітників ГУ ДСНС Дніпропетровської області полум'я вдалося оперативно загасити.

А близько 12 години дня біля села Долинське П'ятихатського району на скошеному полі загорілася стерня. Вогонь знищив 4,7 га залишків скошеної пшениці. Пожежу гасили п'ятеро співробітників ДСНС області.

 

Шановні громадяни! Будьте обережні з вогнем, недбало викинутий недопалок або сірник можуть нашкодити природі й усім нам. Оскільки пожежа — це знищення екосистем, викиди в атмосферу, розтрачання людських і матеріальних ресурсів. Бережіть природу! У разі, якщо Ви помітили, що десь горить сухостій, поле, негайно телефонуйте "101".

Раніше ми писали про те, що в Магдалинівському та П'ятихатському районах пожежники ліквідували вогонь у приватних будинках.

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор