На Дніпропетровщині збудованою ділянкою решетилівської траси промчалися 5 гоночних авто

На Дніпропетровщині збудованою ділянкою решетилівської траси промчалися 5 гоночних авто - фото 1

На Дніпропетровщині відбулося ралі-шоу. Новозбудованою ділянкою траси на Київ Н-31 проїхалися спортивні боліди. Так гонщики-професіонали перевірили якість покриття. Експериментом залишились задоволені.

«Будівництво Решетилівської траси – один із наймасштабніших дорожніх проєктів, що втілюють в регіоні. Магістраль зводять осторонь сіл. Готову ділянку перевірили «на міцність» професійні гонщики», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Поблизу збудованої дворівневої розв’язки «вишикувалися» 5 спортивних болідів. Легендарні автівки «Естонія», які бачили міжнародні гонки.

«До гонки долучилися автівки 60-90-х. Зазвичай вони їздять спеціальними треками. Сьогодні вперше – звичайною трасою. Особисто мені було цікаво випробувати дорогу, якою в майбутньому планую користуватися на легковому авто. Якість – вищий клас», – сказав гонщик Михайло Прудніков.

Учасники зробили три кола. Загалом проїхали 12 км.

«Ці боліди розвивають швидкість до 250 км на годину. Проте на дорозі загального користування трималися на рівні 150-ти, – поділився учасник із Києва, заслужений тренер України Віктор Поваров. – Дорога високої якості. Сьогодні довели: такою трасою можуть проїхати навіть гоночні авто».

На території області повністю готові 29 км траси. «Дорожній одяг» магістралі – товщиною в 50 см. Трасу зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Будуємо на совість. Покриття якісне та надійне. Сьогодні в цьому пересвідчилися гонщики, що випробовують кращі треки країни і світу», – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Ралі Решетилівкою організували Служба автомобільних доріг та музей «Машини часу».

«Чудово, що в нашій області будують такі траси. На якісній рівній дорозі підвіска автівки не зачіпає покриття. Під час кільцевої гонки іскор ми не побачили. Отже, тестування пройшло на «відмінно», – поділився директор технічного музею «Машини часу» Михайло Прудніков.

Загальна довжина траси Н-31, що проходитиме Дніпропетровщиною, – майже 60 км.

Реклама

Нині техніка працює за новозведеною переправою Дніпро-Донбас. Там прокладають останню ділянку дороги в 29,5 км.

Реклама