На Дніпропетровщині завершують ремонт траси Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв

Фото: adm.dp.gov.ua - фото 1
Фото: adm.dp.gov.ua

На Дніпропетровщині завершують ремонт траси Н-11. На оновленій ділянці від Криничанського поста поліції до Софіївки вже наносять розмітку. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині будують нові дороги та ремонтують існуючі. Вже завершують оновлювати трасу Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв. Роботи – на ділянці в 44 кілометри», – зазначив Валентин Резніченко.

На Дніпропетровщині трасу Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв приводять до ладу на двох ділянках. Минулоріч завершили ремонт відрізка від Кривого Рогу до межі з Миколаївською областю. Його довжина – 14,5 км.

На Дніпропетровщині завершують ремонт траси Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв - фото 168809

Уже із новим асфальтовим покриттям – і ділянка у майже 44 км: від розв’язки на П’ятихатки до Софіївки. Зараз там улаштовують з’їзди, наносять розмітку, встановлюють металеве бар’єрне огородження.

На Дніпропетровщині завершують ремонт траси Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв - фото 168810
«Робимо все необхідне, аби рух оновленою дорогою був безпечним. Це і бар’єрне огородження, і розмітка. Її наносимо холодним пластиком, аби служила довше», – наголосив в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Трасу Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв ремонтують за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".