На Дніпропетровщині затримали банду, яка викрадала безхатьків

На Дніпропетровщині затримали банду, яка викрадала безхатьків - фото 1

Національна поліція Дніпропетровської області розповіла про стан справ на Дніпропетровщині.

На Дніпропетровщині затримали групу людей, яка викрадала людей та створила для них трудове рабство. Про це повідомляє Національна поліція Дніпропетровської області.

Відомо, що зловмисники обманом перевозили безхатченків до фермерських господарств на території Петриківського та Магдалинівського районів. Там вони змушували полоненних задарма працювати на сільськогосподарських роботах. У трудовому рабстві знаходилося 60 осіб.

Злочинна Група складалася з чотирьох осіб – двох організаторів та двох виконавців. 65-річний власник фермерського господарства та 52-річний управляючий знайшли спільників та оплачували їх послуги. Ті в свою чергу шукали та вербували соціально-незахищених осіб та залучали безхатьків до примусової праці на власних об’єктах. Вони відвідували найпоширеніші місця перебування безпритульних – вокзали й базари в різних обласних центрах. Підозрювані спаювали своїж жертв та доправляли до сільськогосподарських угідь у Петриківському районі. Там люди працювали фактично за їжу, не мали нормальних умов життя та роботи.

На Дніпропетровщині затримали банду, яка викрадала безхатьків - фото 220566

ФОТО: Національна поліція

Після проведних обшуків у оселях підозрюваних у місцях тримання людей правоохоронці знайшли речові докази.

За торгівлю людьми у складі організованої групи чотирьом особам вручені повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми). 30 квітня кримінальне провадження з обвинувальним актом направили до Петриківського районного суду Дніпропетровської області з додатковою кваліфікуючою ознакою – вчинено організованою групою. Трьом чоловікам та жінці загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

На Дніпропетровщині затримали банду, яка викрадала безхатьків - фото 220565

ФОТО: Національна поліція

Раніше ми писали про те, що у Нікополі двоє чоловіків пограбували продуктовий магазин.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама