На Дніпропетровщині затримали в'язня, який ошукав людей на 300 тисяч гривень

Фото: Нацполіція Дніпропетровської області - фото 1
Фото: Нацполіція Дніпропетровської області

3 грудня на Дніпропетровщині затримали в'язня, який в інтернеті ошукав людей на 300 тисяч гривень.

3 грудня на Дніпропетровщині правоохоронці спільно зі спецпризначенцями затримали в'язня, який ошукав людей на 300 тисяч гривень. Про це повідомляє Нацполіція Дніпропетровської області.

Як виявилося, 35-річний підозрюваний, який наразі відбуває покарання у виправній колонії, в інтернеті розміщував оголошення про продаж дров для опалювального сезону. Його поплічники на волі брали гроші і зникали.

Затримали 4 учасників - фото 202700

Затримали 4 учасників
Фото: Нацполіція Дніпропетровської області

Під час обшуків у затриманих і в колонії поліція знайшла речові докази: наркотики, мобільні телефони, комп’ютерне обладнання, сім-карти, банківські картки та блокнот із "чорновими" записами.

Вилучені речі - фото 202699

Вилучені речі
Фото: Нацполіція Дніпропетровської області

Зазначено, що приблизна сума завданих громадянам збитків складає близько 300 тисяч гривень.

Організатору повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі затримано злочинне угруповання. Організатором був 30-річний дніпрянин. Він керував та контролював усі дії учасників. Здебільшого злочинці вимагали гроші, змушували повертати вигадані борги та залякували підприємців для отримання їхнього прибутку. У злочинному угрупованні була чітка ієрархія, де кожен відповідав за свій напрямок. На спільниках був підбір "кадрів" для скоєння злочинів, пошук потенційних жертв серед підприємців, усунення конкурентів на ринку, надання психологічного тиску, скоєння злочинів, легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом, та силовий блок.

Також ми писали, що на Дніпропетровщині ліквідували наркосиндикат. Затримали 14 учасників злочинної організації, які займалися вирощуванням конопель у промислових масштабах для подальшого продажу на території Кривого Рогу. Також займалися збутом метамфетаміну. 30 листопада поліцейські провели фінальний етап спецоперації. Структура організації складалася з кількох відокремлених підрозділів. Учасниками були мешканці Кривого Рогу та наближених до міста населених пунктів. Між ними була чітка ієрархія: лідер злочинної організації, його довірені особи, куратори окремих ланок, постачальники, збувачі та інші працівники.

Реклама

Реклама