На Дніпропетровщині за програмою "Велике будівництво" реконструюють 4 стадіони

Фото: adm.dp.gov.ua - фото 1
Фото: adm.dp.gov.ua

На Дніпропетровщині за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" триває реконструкція 4 стадіонів. Ще на одному роботи вже завершили.

Загалом у різних областях країни зводять та оновлюють 94 стадіони, розповів під час форуму "Україна 30. Децентралізація" заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

«Ми не кажемо, що це тільки маленькі стадіони біля шкіл. У нас дійсно є великі проєкти. Наприклад, у Кривому Розі – реконструкція великого центрального стадіону», – зазначив Кирило Тимошенко.

Криворізький стадіон "Металург" фактично відбудовують наново, наголосив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

На Дніпропетровщині за програмою 'Велике будівництво' реконструюють 4 стадіони - фото 182521
«Створюємо сучасний стадіон за стандартами ФІФА та УЄФА. Він зможе приймати матчі найвищого рівня. А ще там можна буде займатися легкою атлетикою, боксом, боротьбою», – сказав Володимир Орлов.

Реклама

Перетворюють на сучасний і ще один стадіон у Кривому Розі – "Спартак". Роботи тривають на шкільному стадіоні у Карпівці Криворізьського району. А ще – на центральному стадіоні селища Дніпровське Кам’янського району. Вже готують до відкриття новий стадіон у Придніпровському Нікопольського району, який звели "з нуля".

Реклама