На Дніпропетровщині за минулу добу виявили 423 нових випадки коронавірусу

На Дніпропетровщині за минулу добу виявили 423 нових випадки коронавірусу - фото 1

Наш регіон, як і Україна загалом, установив новий рекорд за кількістю зафіксованих хворих.

Найбільше заражень підтвердилось у Дніпрі та районі – 351. Захворіли і 15 жителів Синельниківського району, 13 – П’ятихатського району, 11 – Жовтих Вод, 9 – Царичанського району, 5 – Криничанського району, по 4 – міста Кам’янське та Солонянського району, по 3 – Межівського та Юр’ївського районів, 2 – Новомосковського району, і по 1 – міст Павлоград та Вільногірськ, а також Петриківського району. Але за добу одужала велика кількість людей (437) і тому кількість активних випадків навіть трохи зменшилася.

Зараз вона знаходиться на рівні 5 412 хворих людей.
Від початку пандемії у Дніпропетровській області виявили 10 257 випадків SARS-CoV-2/COVID-19. Із загальної кількості — 4 624 людини вже одужали, а 221 пацієнт помер.
Про все це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«В стаціонарах області перебувають 850 осіб. 25.4% - з підтвердженим діагнозом “COVID”. До апаратів штучної вентиляції легень підключено 29 пацієнтів, з яких у 13 підтверджена коронавірусна хвороба», — сказав директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.


Статистику по Дніпру надала спеціалістка відділу міського департаменту охорони здоров’я Тетяна Мартиненко:

- В місті у стаціонарних закладах охорони здоров’я, на даний час, лікується 431 пацієнт. В домашніх умовах продовжують лікування 3885 пацієнтів.

 

Нагадаємо, раніше у Дніпропетровській області посилили карантинні обмеження. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.

Також ми розповідали про те, що ж робити, якщо підозрюєш у себе коронавірус.

А ще в Україні зафіксовано 5 992 випадки COVID-19. Це новий рекорд за кількостю хворих за добу.

Реклама