На Дніпропетровщині з робочим візитом побував президент Зеленський

26 серпня, 21:37
На Дніпропетровщині з робочим візитом побував президент Зеленський - фото 1

Зокрема, керівник держави поспілкувався з співробітниками “Південмашу”.

З аеропорту президент України поїхав на інспекцію міста. Спершу завітав до 33-ї гімназії — найстарішої у місті. Наразі триває її масштабна реконструкція коштом обласного бюджету. Далі Володимир Зеленський поїхав перевіряти ремонт траси М-04, що з'єднує Дніпро та Кривий Ріг. Голова Укравтодору Олександр Кубраков, який приїхав разом з президентом, також повідомив, що у цьому році мають завершити дорогу на Нікополь та Миколаїв.
Ще говорили про аеропорт.

Як згадано вище, встиг керівник держави заїхати і на “Південмаш”. Там він зустрівся зі співробітниками та зазначив, що всі борги підприємства, а це близько 2 мільярдів, виплачено.

«Там залишався борг по заробітним платам. 220 мільйонів гривень. Сьогодні Кабінет міністрів України вирішить це питання. Ми це узгодили, домовилися. Складно знаходити гроші, та люди важливі», - сказав президент України Володимир Зеленський.


Далі Зеленський поїхав на презентацію стратегії розвитку регіону у 2020-2027 роках.

«Для мене Дніпропетровщина - це місце особливе, це місце сили. І я впевнений, що цей регіон може стати місцем сили всієї нашої країни», – наголосив президент під час заходу.


На презентації стратегії розвитку Дніпропетровщини стала відома команда, яка піде на місцеві вибори від партії «Слуга народу». Кандидатом в мери Дніпра став Сергій Риженко, а Кривого Рогу - Дмитро Шевчик.
Завершилась робоча поїздка президента України Володимира Зеленського футбольним матчем “Кривбас” – “Черкащина”, що пройшов у Кривому Розі.

Поділитися: