На Дніпропетровщині вночі сталося декілька пожеж

Фото: ДСНС - фото 1
Фото: ДСНС

У Нікопольському та Кам’янському районах горіли господарча споруда та житловий будинок.

25 січня о 00:50 на вулиці Науковій у Марганці на території приватного дому горіла господарча споруда. Вогонь поширювався на поблизу розташовані житлові будинки. Надзвичайники негайно взялися до ліквідації пожежі та заходів щодо запобігання поширення вогню.

Згоріла господарча споруда та було пошкоджено водопровідні системи з дахів двох будинків. Загальна площа пожежі склала 32 кв. м. Займання локалізовано о 01:20 та ліквідовано о 02:00. Внаслідок події загиблих та постраждалих немає.

Пожежа у Нікопольському районі - фото 208795

Пожежа у Нікопольському районі
Фото: ДСНС

25 січня о 02:21 на вулиці Шкільній селища Лозуватка виникла пожежа в одноповерховому житловому будинку. Займання виникло всередині оселі. З віконних прорізів спостерігався густий дим та відкрите полум’я.

Вогнем було пошкоджено майно, внутрішнє облицювання стін та стелі будівлі, вікна та дах. Загальна площа пожежі склала 80 кв. м. Займання локалізовано о 03:30 та ліквідовано о 04:55. Загиблих та постраждалих внаслідок події немає.

Пожежа у Лозоватці - фото 208889

Пожежа у Лозоватці
Фото: ДСНС

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині поліцейський щомісяця вимагав 1000 доларів

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама