На Дніпропетровщині виявлено факти розповсюдження коронавірусу серед в’язнів

22 січня, 14:21
На Дніпропетровщині виявлено факти розповсюдження коронавірусу серед в’язнів - фото 1

Розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) КК України.

Як повідомляє сайт Дніпропетровської обласної прокуратури, найбільшу кількість випадків SARS-CoV-2/COVID-19 зафіксовано у Солонянській виправній колонії № 21 (вісімнадцять) та Покровському виправному центрі № 79 (вісім).

Відповідальним за проникнення хвороби у установи виконання покарань загрожує штраф від 1 мільйона 135 тисяч до 3 мільйонів 405 тисяч гривень або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що МОЗ України планує укласти договір з ще одним постачальником вакцини від COVID-19. З ким саме планується підписати угоду, зараз невідомо.

Також МОЗ запустило інтерактивну мапу пунктів безкоштовного тестування на коронавірус. Нині в Україні функціонують 2373 пункти безкоштовного тестування на SARS-CoV-2.

А ще в області вже майже 5 тисяч медиків отримали доплати за боротьбу з COVID-19. З початку цього року 4940 медичних робітників отримали доплати за боротьбу з коронавірусом у грудні 2020 року.