На Дніпропетровщині виявили 17 нових випадків зараження COVID-19

На Дніпропетровщині виявили 17 нових випадків зараження COVID-19 - фото 1

У Дніпропетровській області кількість хворих коронавірусом досягла 748 осіб.

11 мая провели 308 лабораторных исследований. Специалисты подтвердили наличие COVID-19 у 17 человек из Днепропетровской области. Об этом сообщили в пресс-службе областной госадминистрации.

Больше всего больных за сутки обнаружили в Днепре – 11 пациентов. По два новых диагноза подтвердили в Кривом Роге и Покрове. Ещё по одному инфицированному обнаружили в Никополе и в Криничанском районе.

Таким образом количество лабораторно подтверждённых случаев COVID-19 по области достигло 748 человек. Выздороветь удалось 75 пациентам. Семь заболевших с диагнозом "коронавирус" скончались.

Напомним, количество больных COVID-19 в Украине за сутки увеличилось на 375 человек.

11 травня провели 308 лабораторних досліджень. Фахівці підтвердили наявність COVID-19 у 17 осіб із Дніпропетровської області. Про це повідомили у пресслужбі обласної держадміністрації.

Найбільше хворих за добу виявили в Дніпрі — 11 пацієнтів. По два нових діагнози підтвердили у Кривому Розі і Покрові. Ще по одному інфікованому виявили в Нікополі і у Криничанському районі.

Таким чином кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 по області досягла 748 осіб. Одужати вдалося 75 пацієнтам. Семеро хворих із діагнозом "коронавірус" померли.

Нагадаємо, кількість хворих COVID-19 в Україні за добу збільшилася на 375 осіб.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама