На Дніпропетровщині відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю АТО Ярославу Журавлю

19 квітня, 18:24
Фото: Верхньодніпровський РТЦК та СП - фото 1
Фото: Верхньодніпровський РТЦК та СП

15 квітня в Андріївській загальноосвітній школі Верхньодніпровської об'єднаної територіальної громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому бійцю АТО Ярославу Журавлю, який був випускником цього навчального закладу.

На заході були присутні рідні, друзі, вiйськовi побратими та односельчани Ярослава.

Ярослав Журавель народився 8 березня 1980 року. З весни 2015 року він був на російсько-українській війні. Служив у 20-му окремому мотопіхотному батальйоні 93-ї бригади, в 35-у окрему бригаду морської піхоти розвідник перевівся у 2019 році із 93 ОМБр «Холодний Яр» разом зі своїм, нині загиблим, командиром Дмитром Красногрудем.

Він пройшов такі «гарячі» точки, як Мар'їнка, Піски, авдіївська промзона, Трьохізбенка, Гранітне.

Ярослав був у групі з саперів та представників СЦКК, які вирушили забирати тіло командира розвідувального взводу Дмитра Красногрудя, що підірвався на міні. В евакуаційній групі, яку спорядили 13 липня, сержант Журавель йшов першим. Російські терористи почали обстрілювати групу евакуації, незважаючи на "режим тиші", узгоджений через ОБСЄ.

Після обстрілу поранений Ярослав Журавель залишився на полі бою без допомоги. Три дні поспіль росіяни не давали проводити пошукову операцію. 16 липня стало зрозуміло, що сержант загинув від поранень. Ярослава поховали 23 липня в рідному селі.

Після заходу всі присутні відвідали його могилу на сільському цвинтарі аби віддати шану та ще раз пом’янути загиблого сержанта, який віддав своє життя за свободу та незалежність України.

Фото: Верхньодніпровський РТЦК та СП - фото 166718

Фото: Верхньодніпровський РТЦК та СП
Верхньодніпровський РТЦК та СП

Нагадаємо, раніше ми також писали про те, що у ДніпроОДА міністерка у справах ветеранів вручила нагороди родинам загиблих добровольців