На Дніпропетровщині від Covid-19 вакцинувалися півтори тисячі медиків

07 березня, 15:35
На Дніпропетровщині від Covid-19 вакцинувалися півтори тисячі медиків - фото 1

На щеплення від коронавірусу в Україні записують із першого березня. Охочі телефонують до контакт-центру МОЗу. Або ж стають у чергу онлайн.

Добровільно та безкоштовно. На Дніпропетровщині від Covid-19 вакцинувалися майже дві тисячі медиків. Щодня вісім мобільних бригад робили щонайменше по сотні щеплень. Утім, за цифрами не женуться, кажуть в обласному департаменті охорони здоров'я. Аби не порушити вимог транспортування та проведення вакцинації. Відтак — не створити для людей небезпеки. Бо від самого ж антидоту Астра-Зенеки на сьогодні, кажуть, важких ускладнень немає. Нині у регіоні маємо лише один випадок підвищення температури та почервоніння в місці уколу.

"Ми можемо сказати, що місцевих реакцій практично немає. Реакція, як кажуть наші медичні працівники — така ж сама як, коли проводили щеплення від грипу", - каже заступниця директора обласного департаменту охорони здоров'я Тетяна Квітницька.

Нагадаємо, на щеплення від коронавірусу в Україні записують із першого березня. Охочі телефонують до контакт-центру МОЗу. Або ж стають у чергу онлайн. Така послуга цього тижня запрацювала на порталі «Дія». Аби нею скористатися, достатньо кількох хвилин. Необхідно лише увійти до особистого кабінету, вказати місце роботи та проживання — і ви у черзі. Утім, реєструватися тим, хто тільки-но перехворів на Ковід медики не радять. Бо запрошення на щеплення прийде, а процедура результату не дасть.

"Если Вы переболели, то такая заявка на вакцинацию подается не раньше чем через 6 месяцев. Вакцинация не вызывает ухудшения в любом случае. У вас просто есть свои антитела которые уже выроботались", - додає завідувач відділенная обласного лаболаторного центру Олена Кузьменко.

 

Поділитися: