На Дніпропетровщині ветерани АТО/ООС можуть безкоштовно піти на навчання

13.11.2020, 15:33
На Дніпропетровщині ветерани АТО/ООС можуть безкоштовно піти на навчання - фото 1

Освітня програма розповсюджується на автошколи та заклади професійно-технічної освіти.

Як повідомляють у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, цьогоріч у регіоні договори на навчання вже уклали 184 ветерани війни на сході України. До кінця 2020 року приєднатися до програми зможуть ще понад 100 бійців. З держбюджету на це виділено 2.5 мільйони гривень.

«В Україні діє програма професійної адаптації учасників бойових дій. Бійці можуть пройти курси підвищення кваліфікації або навчання у професійно-технічних закладах. Безкоштовно опанувати, зокрема, професію водія, охоронця, електрогазозварювальника, токаря чи слюсаря. Кошти на навчання виділяє держава. У 2020 році вже уклали договори на навчання 184 АТО’вців Дніпропетровщини. Найбільш затребувана професія - водія», – розповіли у департаменті соціального захисту населення.


Тривалість навчання складатиме до 12 місяців. Після завершення курсу випускники отримають свідоцтва про присвоєння або підвищення робітничої кваліфікації. Більше про умови участі у програмі можна прочитати за посиланням.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині ветеранів АТО/ООС запрошували на реабілітацію до басейну. Спортивна реабілітація для захисників – безкоштовна.

Також на Дніпропетровщині ветеранів АТО/ООС запрошували в проєкт з перекваліфікації. Завдяки участі у проєкті «Військовий імунітет у цивільній професії» ветерани війни на сході України зможуть адаптувати свій бойовий досвід до кар’єри у мирному житті.

А ще у Дніпрі запрацював новий простір для ветеранів АТО/ООС. Новий простір для ветеранів війни на сході України називається “Veteran Hub”.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: