На Дніпропетровщині вартість тепла та гарячої води залишиться незмінною

На Дніпропетровщині вартість тепла та гарячої води залишиться незмінною - фото 1

Відповідну заяву щодо всіх областей раніше зробив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.Меморандум про те, що вартість тепла та гарячої води до кінця опалювального сезону не зміниться, підписали Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, “Нафтогаз” та представники місцевого самоврядування.

«Від жителів нашого міста хочу сказати: всі ми підтримуємо ініціативу Президента, Кабміну. Це крок в урегулюванні проблеми тарифної політики в нашій державі», — заявив міський голова Синельникового Дмитро Зражевський.


На Дніпропетровщині вартість тепла та гарячої води залишиться незмінною - фото 155601

Також серед домовленостей, які закріпив меморандум, — безперебійне постачання тепла в домівки до кінця опалювального сезону. Підприємствам теплопостачання дадуть відтермінування оплати за газ, а також відшкодують різницю між ринковою ціною блакитного палива і ціною в тарифах за тепло.
Уряд гарантував місцевому самоврядування, що фінансування компенсацій не ляже на його плечі.

«Раніше була така практика: якщо вводилися якісь пільги, то відшкодування за них покладалося на міста. Цього разу такого не буде. Тому ми вітаємо меморандум», — зазначив мер Підгородного Андрій Горб.


На Дніпропетровщині вартість тепла та гарячої води залишиться незмінною - фото 155600

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у області розкажуть, як отримати державну компенсацію за утеплення будинків. За держпрограмою з підтримки енергомодернізації “ЕНЕРГОДІМ” жителі будинків, які управляються об’єднаннями співвласників, зможуть отримати до 70 % компенсації за утеплення.