На Дніпропетровщині вакцинувалися від коронавірусу понад 62 тисячі людей

Фото: adm.dp.gov.ua - фото 1
Фото: adm.dp.gov.ua

На Дніпропетровщині вже зробили понад 62 тис. щеплень від коронавірусу. Триває вакцинація препаратами AstraZeneca, CoronaVac та Comirnaty. Про це повідомила на пресконференції в. о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

«Ситуація із захворюваністю на COVID-19 в області поступово покращується. Останнім часом кількість госпіталізацій зменшилася на 20%. Але розслаблятися не варто. Просимо мешканців бути свідомими та дотримуватися елементарних правил епідемічної безпеки», – закликала Вікторія Кулик.
Вікторія Кулик - фото 168787

Вікторія Кулик
adm.dp.gov.ua

Препаратом китайського виробництва CoronaVac уже завершують щеплювати маломобільних жителів та їхніх доглядальників. А ще освітян, які будуть залучені до проведення ЗНО.

Область уже отримала три партії вакцини Comirnaty – виробництва Pfizer/BioNTech.

Кожна по 1170 доз. Вона – для людей похилого віку та співробітників будинків-інтернатів, працівників ДСНС і прикордонників.

«Очікуємо на наступні поставки. За декілька днів почнемо імунізацію другою дозою вже вакцинованих людей», – додала Вікторія Кулик.

Найбільше в області препарату AstraZeneca південнокорейського виробництва. Вакцина – для жителів категорії 65+.

Імунізацію проводять спеціально навчені мобільні бригади. Нині їх в області 60. А ще працюють 204 стаціонарних пункти щеплення при амбулаторіях.

За минулу добу в області зробили понад 2,5 тис. щеплень. Загалом – понад 62 тис.

«Вакцинація – єдиний ефективний спосіб повернутися до повноцінного доковідного життя. Вона добровільна та безкоштовна. Я та моя родина вже записалися на щеплення», – розповіла в. о. директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Вікторія Кулик.

На щеплення вже записалися більш ніж 36 тис. жителів регіону. Зробити це можна у сімейного лікаря, через електронний портал "Дія" та контакт-центр МОЗ України: 0 800 60 20 19.

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор