На Дніпропетровщині вакцинували близько 100 тисяч осіб

На Дніпропетровщині вакцинували близько 100 тисяч осіб - фото 1

Майже 100 тисяч жителів Дніпропетровщини вже вакцинувалися від COVID. Вчора прищепили понад 2,5 тисячі працівників шкіл, садочків та вишів.

А вже цими вихідними дозу отримають ті, хто зареєструвався в "Дії" або у сімейного лікаря. Медики Дніпропетровщини зателефонують охочим та скажуть, о котрій і куди приходити. Усього таких в додатку — 35 тисяч. Утім до області приїде поки лише 10 тисяч доз.

«У зв'язку із збільшенням поставок Comirnaty доручено забезпечити ще навчання 22 додаткових бригад, які будуть здійснювати щеплення вакциною Comirnaty. І будуть відкриті ще додаткові, за рішенням МОЗ, 6 пунктів щеплення у приватних закладах та в одному ФОП», — сказала в. о. директорка обласного департаменту охорони здоров’я Вікторія Кулик.

Майже на 24% менше хворих на COVID. За останні два тижні динаміка покращилася, кажуть в обласному департаменті охорони здоров'я. Утім 8 населених пунктів досі мають рівень захворюваності вищий, ніж в середньому по області. Це міста Дніпро, Жовті Води, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград, Тернівка. І два райони — Криворізький і П'ятихатський.