На Дніпропетровщині уклали вже 868 угод на продаж землі

На Дніпропетровщині уклали вже 868 угод на продаж землі - фото 1

За 2,5 місяці роботи ринку землі на Дніпропетровщині уклали 868 угод про продаж ділянок.  Їхня площа – майже 4 тис. га.

«Обговорили Закон України, так звану земельну конституцію. Область посідає 4 місце за кількістю угод з продажу ділянок. Але ще маємо, над чим працювати. Цьому і присвятили семінар», – розповів Володимир Орлов під час семінару в ОДА з питань впровадження земреформи.

На семінар запросили представників усіх районів та громад, аграріїв області. Гості ставили практичні запитання. З таким приїхав і підгородненський міський голова Андрій Горб. Цікавився процедурою викупу фермерської землі.

«Я дуже підтримую цей закон. Для міської ради є норми, які дозволяють дихати вільніше і отримувати переваги. Раніше ми не розпоряджалися землею за межами населеного пункту. Тепер отримали більше повноважень. Але маємо ще багато технічних запитань», – зазначив Андрій Горб.

На запитання учасників відповідали представники профільних управлінь ОДА, Міністерства юстиції, Держгеокадастру, юристи, нотаріуси, громадські активісти.

«Семінар дійсно був потрібен. І для місцевої влади, і для підприємців, які працюють на землі. Обговорили дуже багато корисних питань. Визначили напрями, за якими будемо працювати. Ми сьогодні відчули правову допомогу. Може й у нашому районі проведемо таку зустріч», – поділився голова Кам’янської РДА Олег Гапіч.

1 липня вступив у дію Закон України, який скасовує мораторій на продаж сільськогосподарської землі. На Дніпропетровщині ринок охоплює 1,8 млн га.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі створюють сучасний центр надання послуг у форматі open space.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама