На Дніпропетровщині у дитсадках створили 675 додаткових місць

На Дніпропетровщині у дитсадках створили 675 додаткових місць - фото 1

В області відновили роботу раніше зачинених садочків, а також відкрили нові групи в існуючих дошкільних закладах.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Полторацький.

«Постійно працюємо над тим, аби збільшити кількість місць у дитсадках області. Будуємо “з нуля” нові та реконструюємо старі дошкільні заклади, створюємо додаткові групи у вже існуючих садочках, відновлюємо роботу закритих раніше закладів. За останній час створили 675 додаткових місць у дошкільних закладах», — сказав чиновник.


В регіоні відновили роботу два дитячі садочки — санаторний дошкільний навчальний заклад № 43 "Зоренька" у Кам’янському на 110 місць та ясла-садок № 2 "Чебурашка" у Новомосковську на 200 місць.

Також у Кам’янському створили ясла-садок "Веселий вулик" при гімназії № 27 (на 115 місць). Відкриті 11 додаткових груп для 195 дошкільнят у вже існуючих дитсадках. І завершені реконструкції у дитячих садках, які додали ще 55 місць.

Нагадаємо, раніше в Україні уряд переніс шкільні канікули. Таке рішення ухвалене з огляду на те, що 25 жовтня відбудуться місцеві вибори і у приміщеннях шкіл будуть працювати дільничні виборчі комісії.

Також у Жовтих Водах завершується будівництво стадіону на території НВК № 6.

А ще в області цьогоріч для школярів із вадами зору придбали 670 книжок шрифтом Брайля. Літературу придбали за гроші з обласного бюджету для двох закладів спеціальної освіти.

Реклама