На Дніпропетровщині триває перша у 2020 році відправка призовників

16.06.2020, 17:21
На Дніпропетровщині триває перша у 2020 році відправка призовників - фото 1

Учора на збірному пункті Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в межах першої у цьому році призовної компанії підготувалися до відправки у навчальні центри близько 200 призовників.

«У зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу цьогорічний призов на строкову військову службу перенесено на червень-липень. Нажаль, за цих обставин, ми утримались від урочистих заходів, які зазвичай проводили біля облдержадміністрації із залученням близьких та друзів призовників, перших осіб від обласної влади, але наразі більш важливо забезпечити дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, тому провести урочисто майбутніх воїнів родичі мають можливість тільки у районних центрах», — зазначив військовий комісар Дніпропетровського ОТЦК та СП полковник Олег Котелевець.


У ході поточного призову до лав ЗСУ та інших військових формувань із Дніпропетровщини буде відправлено понад 1 500 призовників. Термін строкової військової служби для юнаків, які не мають вищої освіти становить, 18 місяців і 12 місяців для тих, хто отримав ступінь спеціаліста або магістра. Строковик отримуватиме грошове забезпечення, пільги, за бажанням зможе продовжити службу або вступити до вищих військових навчальних закладів. За військовослужбовцями, призваними на строкову службу, зберігається середньомісячна заробітна плата та робоче місце на весь термін служби. До виконання бойових завдань в Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей строковики не залучатимуться.

«Роботу на призовних дільницях ми організували так, щоб не було скупчення людей і черг. Усі, від призовників до військовослужбовців, які супроводжують команди, забезпечені засобами індивідуального захисту. Постійно проводяться заходи з дезінфекції приміщень. В районних ТЦК та СП, окрім проходження військово-медичної комісії, призовникам, які підлягають відправці у війська, було проведено ПЛР-тестування на COVID-19, а в день відправки передбачено експрес-тестування на коронавірус», — сказав начальник відділу призову Дніпропетровського ОТЦК та СП підполковник Іван Іванов.

 


Нагадаємо, раніше ми вже розповідали про те, як в Україні проходить весняний призов у зв'язку з карантином.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровський ОТЦК та СП
Поділитися: