На Дніпропетровщині судитимуть учасників банди, яка нападала на фермерів

03 серпня, 19:03
На Дніпропетровщині судитимуть учасників банди, яка нападала на фермерів - фото 1

Ще у квітні з 23 на 24 число поліцейським удалося затримати учасників банди, яка спеціалізувалася на нападах на фермерів. Наразі досудове розслідування завершилося і тепер їм може загрожувати позбавлення волі терміном до 15 років.

«До складу банди входили особи з числа раніше судимих ​​за вчинення тяжких злочинів. Її лідером був 59-річний житель області, який привернув до злочинної діяльності свого 32-річного сина. Характерною рисою цього угруповання було те, що їх жертвами ставали виключно фермери», — повідомляють в департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Перед відправленням на "справу" зловмисники ретельно готувалися: стежили за майбутньою жертвою, оглядали місце проживання, дізнавалися у місцевих різні подробиці. Доходило навіть до того, що за кілька днів до нападу бандити труїли тварин на території будинків фермерів.

У ході розслідування правоохоронцям вдалося дізнатися про можливий черговий напад у місті Синельникове. Влаштувавши засідку, спецназівці затримали учасників банди.

«Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершене, обвинувальні акти направлені до суду. Їм інкримінують скоєння злочинів, передбачених ч. 3 і 4 ст.187 (розбій), ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ст. 257 (бандитизм) Кримінального кодексу України», — повідомляють у департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.
Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор