На Дніпропетровщині судитимуть подружжя, яке напоїло немовля етиловим спиртом

На Дніпропетровщині судитимуть подружжя, яке напоїло немовля етиловим спиртом - фото 1

На лаві підсудних опинилися мешканці села Інгулець Широківського району через смерть 6-місячного немовляти.

Мешканців с. Інгулець Широківського району судитимуть за злісне невиконання обов’язків з догляду за дитиною, що призвело до її смерті (ст. 166 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

У листопаді 2020 року, щоб заспокоїти 6-місячного хлопчика, батьки нагодували його дитячою сумішшю. Для цього вони використали пляшку, в якій знаходився етиловий спирт. Від отриманої дози алкоголю малюк помер.

Зазначимо, що злочини, передбачені ст. 166 КК України, караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кривому Розі засудили подружжя за наругу над тілом доньки. Влітку 2017 року до поліції надійшло повідомлення про зникнення 6-річної Аліни Менго. Дитину шукали правоохоронці та волонтери. В ході розслідування з’ясувалось, що до зникнення дівчинки причетні її прийомні батьки. Слідство встановило, що вони розчленували й спалили тіло 6-річної падчерки, а обвуглені рештки затопили у водоймі. Те, що знайдені в річці рештки належать зниклій дівчинці, вдалося встановити завдяки експертизі. У нарузі над тілом Аліни Менго правоохоронці запідозрили її названих батьків. Також вдалося зібрати беззаперечні докази їхньої провини.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама