На Дніпропетровщині стався землетрус

На Дніпропетровщині стався землетрус - фото 1

Сьогодні, 21 січня, на Дніпропетровщині стався землетрус магнітудою 3,3 бала.

Сьогодні, 21 січня, на Дніпропетровщині стався землетрус магнітудою 3,3 бала за шкалою Ріхтера. Про це повідомляє Головний центр спеціального контролю.

Вчені зафіксували підземні поштовхи на території Дніпропетровської області поблизу Кривого Рогу о 06:17:15. Точні координати землетрусу, за даними сейсмологів, – 48,01 пн. ш. та 33,41 с. д. Епіцентр землетрусу знаходився на глибині 5 км.

За класифікацією, землетрус відноситься до відчутних, відчувається небагатьма людьми, що знаходяться всередині приміщення, просто неба – тільки в сприятливих умовах. Коливання подібні до струсу, утвореного легкою вантажівкою. Деякі люди можуть помічати невеликі коливання легких предметів, трохи сильніші – на верхніх поверхах.

Зазначимо, що найпотужніші землетруси на території Дніпропетровської області зареєстровані 29 липня 2017 року та 23 червня 2013 року з магнітудами 4,1 та 4,5 відповідно.

Раніше ми писали про те, що на Прикарпатті стався землетрус. 15 грудня о 16:21 на Івано-Франківщині Головний центр спеціального контролю зафіксував природний землетрус. Явище сталося у Надвірнянському районі на південь від міста Надвірне. Землетрус був на глибині 5 км із магнітудою 2,9 бала за шкалою Ріхтера. За класифікацією землетрусів воно відноситься до ледь відчутних. Коливання відчуваються лише окремими людьми, які у спокійному стані всередині приміщення, особливо у верхніх поверхах. Зазначимо, що протягом 2021 року на території Надвірнянського району Івано-Франківської області було зареєстровано 7 землетрусів, останній – 19 листопада з магнітудою 2,6.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама