На Дніпропетровщині ставки здаватимуть в оренду через аукціон

На Дніпропетровщині ставки здаватимуть в оренду через аукціон - фото 1

Зараз обирається організація, яка розроблятиме необхідні документи, формуватиме лоти та проводитиме земельні торги.

Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергій Березань.

«Ідеться про водні об’єкти, розташовані за межами населених пунктів. Частину з них ще кілька десятків років тому здали в довгострокову оренду місцеві органи влади. Інші, безхазяйні, потерпають від стихійних звалищ, браконьєрів та відсутності зариблення, демонтажу необхідних для штучних водойм споруд. Прагнемо навести лад. Скласти чіткий список водних об’єктів, які вже в оренді, і тих, які доступні для цього. Організувати рівні умови для охочих орендувати ставок та контролювати дотримання ними договору», — пояснив чиновник.


За словами Сергія Березаня, від такого підходу виграють усі. У майбутньому охочі заробляти на вилові риби зможуть обрати ставок зі списку та орендувати його через аукціон. Натомість вони не тільки сплачуватимуть податки до місцевого бюджету, а й доглядатимуть за ставками: прибиратимуть, розчищатимуть та проводитимуть зариблення.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Чаплинці завершується реконструкція опорної школи. У вже готових класах проводять прибирання, а також завозять меблі та обладнання.

Також у Дніпропетровській області ремонтують трасу "Дніпро—Нікополь".

А ще на Дніпропетровщині ветерани АТО/ООС можуть безкоштовно піти на навчання. Освітня програма розповсюджується на автошколи та заклади професійно-технічної освіти.

Реклама