На Дніпропетровщині школи отримують нове обладнання для кабінетів

05 лютого, 16:29
На Дніпропетровщині школи отримують нове обладнання для кабінетів - фото 1

Нове оснащення придбали для 73 кабінетів хімії, фізики та біології.Як повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Полторацький, для шкіл регіону також закупили 5 STEM-лабораторій. У них діти навчатимуться робототехніці та програмуванню. На обладнання для кабінетів та лабораторії витратили понад 58,5 мільйонів гривень.

«Цього навчального року українські школи та ліцеї роблять акцент на математиці. Аби заохотити дітей вивчати точні науки, закупили нове обладнання. У 2020-му придбали 5 STEM-лабораторій. А ще — оснащення для 25 кабінетів хімії, по 24 — фізики й біології. Частину вже передали до закладів регіону», — заявив чиновник.


Оснащення вже отримали 10 шкіл Дніпра, Кривого Рогу, Солоного, Васильківки та Павлограда. Решті навчальних закладів його передадуть до кінця лютого.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині створили сім академічних ліцеїв. Так упроваджують нову систему освіти.

Також у Юр’ївці в школі зібрали велику колекцію квітів. Учні та вчителі зібрали колекцію з понад 500 рослин.

А ще в Україні у школах можуть почати викладати християнську етику. Пропозицію зробити християнську етику обов’язковим предметом Міністерство освіти і науки винесло на обговорення батьків.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: