На Дніпропетровщині СБУ викрила прокурора на хабарі

На Дніпропетровщині СБУ викрила прокурора на хабарі - фото 1

За неправомірну вигоду прокурор мав розпочати кримінальне провадження щодо незаконного заволодіння землею.

За попередньою версією слідства, місцева жителька звернулася до співробітника однієї з місцевих прокуратур Дніпропетровської області із заявою щодо незаконного заволодіння її присадибною територією біля заміського приватного будинку. За внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань і проведення інших процесуальних дій за цим фактом посадовець почав вимагати від потерпілої гроші.

На Дніпропетровщині СБУ викрила прокурора на хабарі - фото 134338

Правоохоронці затримали прокурора під час отримання всієї суми хабаря. У ході затримання він намагався позбутися речових доказів, викинувши купюри у вікно. Прокурору може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років після звільнення (з конфіскацією майна). Триває досудове розслідування.

На Дніпропетровщині СБУ викрила прокурора на хабарі - фото 134337

Нагадаємо, раніше СБУ викрила залізничників на розкраданні майже 60 мільйонів гривень. Йдеться про посадових осіб структурних підрозділів "УЗ" і колишніх керівників ПрАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод".

Реклама