На Дніпропетровщині розшукали зниклого 16-річного хлопця

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області - фото 1
Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Неповнолітній Сергій Кочерга зник 7 січня, знайти його вдалося майже через тиждень — 13 січня.

13 січня у Павлограді розшукали зниклого 16-річного Сергія Кочергу. Про це пишуть у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області.

З підлітком все добре, жертвою злочину він не став. Дитину повернули додому.

Нагадаємо, що зник неповнолітній ще 7 січня близько 6-ї ранку. Сергій Кочерга пішов з дому, що у с. Нові Вербки Павлоградського району, і не повернувся.

Зазначимо, що це вже не перше зникнення цього хлопця. До цього його розшукували 6 грудня. Підліток тоді також пішов із дому і не повернувся.

Також відомо, що 16-річний Сергій Кочерга раніше неодноразово тікав з дому.

Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі зникла 14-річна Магдалена Прядко. 10 січня приблизно о 10:00 у Кривому Розі 14-річна Магдалена Прядко пішла з дому та не повернулася. Зараз місцеперебування дівчини невідоме. Про зникнення дитини поліції повідомила її мати. Магдалену Прядко розшукують за прикметами: на вигляд 14-15 років, зріст 165-170 см, середньої статури, волосся темного кольору, очі карі.

Також ми писали, що у Кривому Розі розшукують неповнолітню Марію Герасімову. 12 січня приблизно о 21:00 у Кривому Розі пішла з дому та не повернулася 14-річна Марія Герасімова. Про зникнення дівчини поліції повідомила її сестра. В ході першочергових заходів місце перебування Марії Герасімової не вдалося.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: ГУНП у Дніпропетровській області

Реклама