На Дніпропетровщині розпочався опалювальний сезон у Першотравенську та Тернівці

На Дніпропетровщині розпочався опалювальний сезон у Першотравенську та Тернівці - фото 1

Минулого тижня у вищезазначених містах провели пробний запуск систем опалення в житлових будинках, лікарнях, школах та дитсадочках.

У Першотравенську та Тернівці розпочався опалювальний сезон. В інших містах це відбудеться, коли середньодобова температура триматиметься на рівні 8 градусів протягом трьох діб. Комунальники вже завершили технічні роботи, перевірили котельні, відремонтували несправні теплові та водопровідні мережі, замінили труби – звітували в обладміністрації.

«Область зустріне опалювальний сезон з достатніми запасами газу, фіксованими тарифами і теплими батареями. Мешканці Дніпропетровщини захищені фіксованим річним тарифом який діє в Україні. Для побутових споживачів 7,42 грн. за кубометр. Для соціальної сфери з урахуванням ПДВ і транспортування —16,80 грн.», — сказав заступник голови обладміністрації Максим Беспальчук.

Які тарифи на опалення, гарячу воду и електропостачання будуть у Дніпрі?

З 1 жовтня 2021 року зміняться тарифи на опалення, гарячу воду і електропостачання для населення.

Опалення та горяча вода

З 1 жовтня 2021 року в Україні тарифи на опалення збільшаться до 40%. Все буде залежати від населеного пункту. Середньозважена вартість однієї гігакалорії тепла буде на рівні 2151,77-2433,90 грн/кв. м.

А тариф на гаряче водопостачання складатиме 109,55-122,17 грн/куб. м.

Електроенергія

Кабмін зафіксував ціну електроенергії для побутових споживачів на рівні 1,44 грн за кВт-год при обсязі споживання не більше 250 кВт-год на місяць. Цей тариф діятиме до 30 квітня 2022 року.

Для побутових споживачів з обсягом споживання понад 250 кВт-год на місяць ціна залишиться на рівні 1,68 грн за кВт-год. Цей тариф закріпили для колективних побутових споживачів, гуртожитків, які розраховуються за електроенергію за загальним лічильником.

Така ціна залишиться за дачними і дачно-будівельними кооперативами, садовими товариствами, гаражно-будівельними кооперативами на технічні цілі та освітлення території. До цієї ж категорії віднесли юридичних осіб, які здають житло для внутрішньо переміщених осіб, і релігійні організації.

Реклама

Реклама