На Дніпропетровщині провели облік диких тварин

На Дніпропетровщині провели облік диких тварин - фото 1

Його роблять після кожного сезону полювання.

Облік цьогоріч проводився спільними зусиллями мисливців, фахівців профільного департаменту ОДА та управління з питань використання природних ресурсів обласної ради.

"Площа мисливських угідь, які обласна рада надає у користування, становить 2402995,52 га. Контроль за популяцією тварин, виконання правил мисливства та запобігання браконьєрству — це прямі функції облради", — розповідає заступник з виконавчого апарату голови облради Антон Кумановський


Він також зазначив, що за результатами обліку обласна рада буде рекомендувати мисливцям призупинити полювання на кабана та зайця, адже їх нарахували менше, ніж минулого разу. Наприклад, у Васильківському та Дніпровському районах було зафіксовано 11 та 10 кабанів у 2018-ми році, а у 2019-му — вже 1 і 4.
Що ж до популяції козуль, то їх стало більше. Також обліку підлягали сіра куріпка і фазан.
Несподіванкою для мисливців став шакал. Звичний ареал проживання цієї тварини — Індія, Близький Схід, Середня та Мала Азії. На території України він з’явився в кінці XX –на початку XXI століть. А саме — в Одеській області. На Дніпропетровщині шакала зафіксували вперше.

"Вперше ми брали безпосередню участь у таксації. Це результат плідного діалогу з мисливськими організаціями. Раніше вони надавали лише звіти на папері, а цього разу ми на власні очі бачили цих тварин, рахували їх разом", — сказав Антон Кумановський.


Нагадаємо, раніше криворіжці попросили місцеву владу створити майданчик для вигулу собак. Для цього вони зареєстрували петицію на сайті міськради.

Також у Тернівці поліція почала кримінальне провадження за жорстоке поводження з тваринами. І затримала чоловіка, який 20 січня у під'їзді багатоповерхівки вбив одного собаку і поранив іншого.

А ще у Дніпрі знайшли жорстоко скаліченого собаку. Невідомий садист познущався над псом — відрубав йому всі чотири кінцівки.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська обласна рада

Реклама