На Дніпропетровщині проведуть Інтернет у села

На Дніпропетровщині проведуть Інтернет у села - фото 1

Хочуть потрапити у всесвітню павутину. Села Дніпропетровщини просять собі Інтернет. Зараз, кажуть, без мережі ні навчатися у школі, ні надіслати електронного листа.

Зайти у соцмережі, переписуватися онлайн, працювати на дистанційці. Більшість з нас все це робить швидко, і без зайвих труднощів. А от хтось – не може собі цього дозволити, бо не має інтернету. У 2021-му році. Наша Аліна Моренко поїхала у відрядження по області. Шукала села, де немає якісної мережі. Та дізналася, коли їм проведуть – всесвітню павутину.

Кінець року 114 сіл Дніпропетровщини зустрінуть зі стабільним швидкісним інтернетом. До мережі підключать 308 соцзакладів. Садочки, школи, бібліотеки, лікарні та будинки культур.

На це все держава дає понад 15 мільйонів гривень. Такого проєкту в Україні – ще не було.

А от на всю програму – для більш ніж трьох тисяч сіл країни – у держбюджеті заклали майже 500 мільйонів. Та не всім все ж пощастить з якісною мережею. Адже деякі регіони не пройшли відбору, як от Боровківка. Уся річ у тому, що в цьому селі – інтернет вже є. Хоч слабкий і з перебоями. А підключатимуть оптоволокно там, де його ніколи до цього не було.

Реклама

Реклама