На Дніпропетровщині пройде міжнародний економічний форум DEF-2021

Міжнародний економічний форум збере понад 100 спікерів із різних країн світу.

Дніпропетровщина готується до міжнародного економічного форуму DEF-2021. Він пройде в обласному центрі 18 та 19 листопада. Про це повідомив на брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

Володимир Орлов - фото 196019

Володимир Орлов
Фото: Дніпро ОДА

З його слів, відомо, що очікують понад 100 спікерів із різних країн світу. Вони проведуть більш ніж 30 дискусій, круглих столів, конференцій, семінарів, лекцій та воркшопів.

«Дніпропетровщина вже втретє вітатиме учасників міжнародного економічного форуму. DEF-2021 – найбільша регіональна платформа для діалогу бізнесу, держави, експертів та міжнародних партнерів. Топові теми для обговорень – економіка постковідного світу, екологія, відродження бізнесу, інновації», – зазначив Володимир Орлов.

Загалом, економічний форум DEF-2021 збере понад 100 спікерів із України, Євросоюзу, Туреччини, США, Канади. Серед головних спікерів – Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, виконавча директорка Спілки українських підприємців Катерина Глазкова, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Зокрема на комунікаційних майданчиках говоритимуть про стимули зростання економіки після пандемії, стратегію бізнесу, інновації. Дискусії розгорнуться й навколо інших тем: світові торгові тренди, роль жінок у бізнесі, трансформація індустріальних міст, розвиток туризму.

Крім того, спілка українських підприємців презентує національне дослідження ефективності економічних реформ.

Юрій Богданов - фото 196018

Юрій Богданов
Фото: Дніпро ОДА

«У перший день зустрічі відбудуться в спорткомплексі «Олімпійські резерви». У другий – в будівлі ДніпроОДА. На учасників чекають профільні дискусії. А ще – 8-годинний марафон семінарів, присвячених зовнішній торгівлі», – розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Богданов.

Зауважимо, що участь у форумі безкоштовна. Для приєднання необхідно пройти реєстрацію та при собі слід мати сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або негативний ПЛР-тест. Також буде і онлайн-трансляція.

Реклама

Реклама