На Дніпропетровщині продовжують штрафувати порушників карантину

30 березня, 16:59
На Дніпропетровщині продовжують штрафувати порушників карантину - фото 1

Поліція перевіряє магазини, громадські заклади та перевізників.

Для цього створили мобільні групи правоохоронців.
За інформацією місцевих охоронців порядку, вже складено близько 500 адміністративних протоколів. Більше півсотні з них стосуються перевізників.

«Ми створили мобільні групи, які об'їжджають всі районні центри, міста, селища, обласні центри і виявляють громадян, які не закрили магазини, які надають послуги окрім тих, які дозволені (це продуктові магазини, аптеки). Ці магазини працюють, а ми перевіряємо, щоб інші магазини не працювали. І ми вже маємо факти, складаємо адмінпротоколи за статтею. І складені вони на водіїв, які возять понад 10 пасажирів, маємо на власників магазинів, які не виконують вказівку уряду», — повідомляє заступник начальника ГУ Нацполіції в області Володимир Богоніс.

Також працівники поліції допомагатимуть лікарям. Правоохоронці з'ясовуватимуть коло осіб, із якими могли контактувати люди, хворі на коронавірус. Про це під час селекторної наради заявив голова Нацполіції України Ігор Клименко.

«Інформацію про хворих поліцейським надаватимуть лікарі. Також лікарі надаватимуть місця перебування інфікованих і контакти, з якими інфікована особа було або буде мати контакти протягом інкубаційного періоду. Надалі працівники поліції спілкуються з контактними особами, або відвідують їх за місцем проживання та інформують, що громадяни мали контакт з хворими коронавірус», — заявив голова Нацполіціі України Ігор Клименко.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: