На Дніпропетровщині продовжується будівництво нової дороги на Київ

Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

На Київ із вітерцем. Саме так їздитимуть водії зі столиці до Дніпра і назад.

Роботи на трасі Дніпро-Решетилівка не припиняють навіть попри спеку. Вже звели переправу через канал Дніпро-Донбас. На черзі останні кілометри шляху.

Подумали про безпеку не лише водіїв, але й жителів навколишніх селищ. Нову трасу будують в обхід місцевих громад, аби розвантажити шляхи. Нині із шістдесяти кілометрів дороги зробили більш ніж половину.

Реклама

У службі автомобільних доріг кажуть, залишилось укласти 29 із половиною кілометрів шляху. Нині через річку Оріль будують дворівневі розв’язки та естакаду.

«Зараз в нас іде будівництво від межі 28,600 і до межі Дніпропетровської області. Ця ділянка дуже складна, тому що далі іде участок, де протікає річка Оріль. Вона має складние русло: буде перетинати 3 береги, тому зараз у нас встановлюються підготовчі роботи на цій ділянці», — розповів в.о. начальника служби автомобільних доріг в області Олександр Коломійцев.

А ще обіцяють, дорога витримає навіть сорокаградусну спеку. Вагу фур і автобусів. Бо ж асфальт укладають 37 сантиметрів завтовшки, за сучасними технологіями.

«Розвиваємо дорожню інфраструктуру області, будуємо дороги між населеними пунктами. Також нове дихання отримують наймасштабніші проєкти такі, як національні траси та автомагістралі. Будуємо одну з таких трас, яку можна назвати наймасштабнішим проєктом цієї програми — це дорога на Київ. Вона буде в об’їзд Петриківської та Царичанської громади, її будують з нуля», — пояснив перший заступник голови обладміністрації Володимир Орлов.

Нині вже готовий міст через канал Дніпро-Донбас. Будівельники збавляти темпи не збираються. Остаточно завершити трасу Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка планують до кінця року.

Реклама