На Дніпропетровщині продовжать ремонтувати трасу "Кропивницький—Кривий Ріг—Запоріжжя"

23 лютого, 20:08
На Дніпропетровщині продовжать ремонтувати трасу "Кропивницький—Кривий Ріг—Запоріжжя" - фото 1

У 2021-му році на Дніпропетровщині продовжать ремонтувати трасу Н-23. Приведуть до ладу ділянку від Кривого Рогу до Запоріжжя. Про це повідомив голова Укравтодору Олександр Кубраков під час форуму "Україна 30. Інфраструктура".

«Загальна наша мета — відновлення 24 тис. км основної мережі доріг. Рухаємось за маршрутним принципом. Пріоритети такі: міжнародні, національні, регіональні, територіальні дороги», — зазначив Олександр Кубраков.

У планах на 2021-й рік — продовжити ремонт національної дороги "Кропивницький—Кривий Ріг—Запоріжжя".

У 2020-му дорожники вже оновили більш ніж 100 км траси — у Кіровоградській та Дніпропетровській областях. Із них на Дніпропетровщині — 23,4 км.

«Подали до облради перелік об’єктів, які плануємо реконструювати та побудувати у 2021-му. Його мають розглянути депутати на найближчій сесії. Серед пропозицій – ремонт 97 км місцевих доріг та 5 мостів», — сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Беспальчук.

Цьогоріч в Україні за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" планують побудувати та відремонтувати 4,5 тис. км державних та 2 тис. км місцевих доріг.

Поділитися: