На Дніпропетровщині приступили до ремонтів обласних трас

03.03.2020, 10:32
На Дніпропетровщині приступили до ремонтів обласних трас - фото 1

Наприкінці лютого в 17 областях України почали проводити дорожні роботи. На Дніпропетровщині дорожники також взялися за справу.

Як повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, по Україні вже ремонтуються 68 доріг. У 2020 році планують відновити 4 тисячі кіломеров дорожніх покриттів.

Так, на Дніпропетровщині вже приступили до будівництва ділянок траси Н-31 Дніпро–Царичанка–Кобеляки–Решетилівка. Другий етап другої стадії будівництва передбачає появу нового асфальту від села Лобойківка до межі Дніпропетровської області.

Перед ремонтом або будівництвом доріг підрядники проводять геодезичні та дренажні роботи, знімають старий асфальт фрезером, — відзначають в Міністерстві інфраструктури.

Нагадаємо, що в Нікополі через яму на дорозі трапилася трагедія. 12-річний велосипедист в'їхав у вибоїну і опинився під колесами мікроавтобуса. У дитини численні переломи і травми. ЇЇ прооперували в Дніпрі. Яму ж після ДТП засипали комунальники.

Але такого ремонту більше не буде, — пообіцяв Президент Володимир Зеленський. Гарант зазначив: роботи повинні бути капітальними.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.