На Дніпропетровщині презентували ювілейне видання до 150-річчя Лесі Українки

На Дніпропетровщині презентували ювілейне видання до 150-річчя Лесі Українки - фото 1

У Дніпрі презентували книгу "Леся Українка. Лісова пісня". Її видали до 150-річчя від дня народження української поетеси та письменниці. Присвятили 30-річчю Незалежності України. Ініціювала підготовку ювілейної збірки творів Дніпропетровська облдержадміністрація.

Книгу представила у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету народна артистка України та Герой України, акторка театру і кіно Ада Роговцева.

"Дуже приємно, що саме до ювілею Лесі Українки побачила світ ця книга. У ній — все. Ця збірка, як писала Леся, "прорізає темряву ночі" нашої свідомості і збуджує бажання попрацювати головою. Це видання зробили люди, небайдужі до усього, що відбувається. Я щаслива", — поділилася Ада Роговцева.
Ювелейне видання до 150-річчя Лесі Українки - фото 190072

Ювелейне видання до 150-річчя Лесі Українки
ДніпроОДА

 

У ювілейному виданні "Леся Українка. Лісова пісня" — майже 300 сторінок. У ньому надруковані вибрана поезія та драматичні твори.

"Для нашого театру велика честь презентувати це видання. Символічно, що саме сьогодні відкриваємо міжнародний музично-театральний фестиваль "Перехрестя епох", присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки", — зазначив директор-художній керівник Дніпропетровського академічного театру опери та балету Костянтин Пінчук.
Ювелейне видання до 150-річчя Лесі Українки - фото 190065

Ювелейне видання до 150-річчя Лесі Українки
ДніпроОДА

 

Збірку проілюстрували роботами видатних українських художників, які жили та працювали у ті ж роки, що і Леся Українка. А ще — сучасних майстрів живопису та книжкової графіки.

Ювелейне видання до 150-річчя Лесі Українки - фото 190064

Ювелейне видання до 150-річчя Лесі Українки
ДніпроОДА

 

Реклама

Читайте також: у ДніпроОДА Леонід Злобинський презентував автобіографічну книгу "Щоденник з-під Купола".

Реклама