На Дніпропетровщині поліція затримала двох чиновників на хабарях

20 серпня, 15:18
На Дніпропетровщині поліція затримала двох чиновників на хабарях - фото 1

Заступник начальника одного з управлінь захисних масивів дніпровських водосховищ вимагав 100 тисяч гривень, а начальник міжрайонного управління водного господарства – 3 тисячі доларів.

Заступник управління, який також є депутатом районної ради, вимагав від підприємця згадану суму за безперешкодну передачу в оренду складів, що перебувають на балансі захисних масивів. А начальник міжрайонного управління водного господарства вимагав гроші за поставлення громадянина на облік — як платника-користувача природними ресурсами. Корупційну діяльність держслужбовців викрили співробітники Департаменту стратегічних розслідувань НПУ в Дніпропетровській області, слідчі обласного управління Національної поліції та Соборного ВП Дніпра за процесуального керівництва військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України та місцевої прокуратури № 2.

На Дніпропетровщині поліція затримала двох чиновників на хабарях - фото 128511

Учора, 19 серпня, обох зловмисників затримали під час одержання перших частин від визначеної ними суми неправомірної вигоди — заступник одного з управлінь захисних масивів дніпровських водосховищ отримав 48 тисяч гривень, а начальнику міжрайонного управління водного господарства передали 11 тисяч 200 гривень. Усі гроші вилучені та долучені до матеріалів кримінальних проваджень, які розпочаті за ч. 3 ст. 468 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
Затриманим загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років після звільнення, із конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині поліція затримала на хабарі співробітника органу влади ОТГ. Начальник відділу земельних відносин вимагав 32 тисячі доларів за виділення землі для ведення сільського господарства.

Також у Дніпрі спіймали на хабарі ректора університета і його помічника. Їх затримали 13 серпня.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор