На Дніпропетровщині поліція виявила двох іноземців-нелегалів

26 лютого, 19:17
На Дніпропетровщині поліція виявила двох іноземців-нелегалів - фото 1

Нелегалів затримали у Новомосковську та Кривому Розі.

Як повідомляє сайт ГУ НПУ в Дніпропетровській області, один з іноземців, 59-річний громадянин Російської Федерації, прибув на територію України та незаконно проживав у Новомосковську. Інший іноземець у 2015 році був засуджений за крадіжку з проникненням у житло та відбував покарання у Криворізькій виправній колонії. У жовтні 2020 року він звільнився із закладу та впродовж місяця мав повернутися на батьківщину.

На Дніпропетровщині поліція виявила двох іноземців-нелегалів - фото 158551

ГУ НПУ в Дніпропетровській області

Але чоловік добровільно не виконав рішення суду, тому було прийнято рішення про його примусову депортацію. Також на іноземців склали адміністративні протоколи за ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) КУпАП. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 5100 гривень. Рішення щодо адмінпротоколів прийматиме суд.

На Дніпропетровщині поліція виявила двох іноземців-нелегалів - фото 158550

ГУ НПУ в Дніпропетровській області

Нагадаємо, раніше у Дніпрі поліція затримала крадія залізничного обладнання. Затриманий підозрюється у 6 крадіжках трансформаторів та резисторів залізничної системи зі станцій "Зустрічний" та "Дніпро-Вантажний".

Поділитися: