На Дніпропетровщині поліція розшукує зниклого чоловіка

30 березня, 14:32
На Дніпропетровщині поліція розшукує зниклого чоловіка - фото 1

42-річний Анатолій Міщенко зник 29 березня.Близько 09:30 містянин вийшов із місця роботи на вулиці Набережна Перемоги, 40 у Дніпрі та поїхав у невідомому напрямку на своєму автомобілі Toyota "Highlander". Після цього з ним зник зв’язок. Анатолій Міщенко має близько 165 сантиметрів зросту, коротке і світло-русяве волосся, повну статуру та світло-сірі очі. З особливих прикмет має шрами на нирці (післяопераційний) та потилиці (близько 5 сантиметрів, після ДТП), а також татуювання (на передпліччі лівої руки у вигляді візерунка з надписом "Національна гвардія України"; на середньому пальці лівої руки літера "А").

На Дніпропетровщині поліція розшукує зниклого чоловіка - фото 163692

ГУ НПУ в Дніпропетровській області

Чоловік був одягнений у темно-сині светр, брюки і туфлі. Також на зниклому була чорна куртка легкого фасону. При собі у нього були чорна барсетка, травматичний пістолет і золоті прикраси: перстень із гербом України на безіменному пальці лівої руки, золотий ланцюжок із хрестиком та іконкою Божої Матері.
Силовики просять усіх, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження Анатолія Міщенка, подзвонити у карний розшук ГУ НПУ в Дніпропетровській області за телефонами 096 360 46 35 / 063 14 14 089 / 102.


Нагадаємо, раніше поліція Новомосковська розшукувала безвісно зниклу літню жінку.

Поділитися: