На Дніпропетровщині поліцейський щомісяця вимагав 1000 доларів

Фото: Прокуратура - фото 1
Фото: Прокуратура

Старший оперуповноважений Управління міграційної поліції ГУНП в області отримав підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Поліцейський за 1000 долларів пообіцяв власнику інтернет-сайту знайомств, що не притягне до відповідальності за те, що він поширює начебто порнографічні матеріали.

Влісник інтернет-сайту знайомств спочатку погодився й щомісяця платив 1000 доларів. Згодом правоохоронець запропонував розширити діяльність сайту.

Але у січні 2022 року під час одержання частини хабаря (22 тис. грн) старшого оперуповноваженого Управління міграційної поліції ГУНП в області затримали на "гарячому".

Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Правоохоронцю інкримінують ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Затримали правоохоронця - фото 208772

Затримали правоохоронця
Фото: Прокуратура

Раніше ми писали про те, що у Нікополі за чаркою сталося братовбивство.

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама