На Дніпропетровщині піротехніки знищили 31 боєприпас

05.06.2020, 16:29
На Дніпропетровщині піротехніки знищили 31 боєприпас - фото 1

Їх знайшли у Дніпрі, а також Криничанському та Павлоградському районах.

Спочатку на вулиці Дніпросталівській обласного центру, під час вигулу собаки, місцевий житель виявив гранату Ф-1.
Далі, вже неподалік від села Козаче Криничанського району, чоловік знайшов десять артилерійських снарядів калібру 45 мм і по одній гранаті Ф-1 та РГ-42.

На Дніпропетровщині піротехніки знищили 31 боєприпас - фото 117533

І нарешті, в селі Булахівка Павлоградського району, громадянин виявив три артилерійські снаряди калібру 45 мм, вісім артилерійських снарядів калібру 76 мм, по одному артилерійському снаряду калібрами 85 мм і 100 мм, авіаційну бомбу ФАБ-50, два артилерійські снаряди калібру 122 мм і стільки ж мінометних снарядів калібру 82 мм. Відділеннями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області знайдені боєприпаси були вилучені. Прилегла до всіх адрес небезпечних знахідок територія була додатково обстежена. Ще якісь гранати, міни, бомби або снаряди знайдені не були. Вибухонебезпечні предмети знищені шляхом контрольованого підриву.

На Дніпропетровщині піротехніки знищили 31 боєприпас - фото 117532

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині піротехніки знешкодили 18 боєприпасів. Вони були знайдені у Криворізькому районі і Павлограді.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.